smilebox

Smilebox Fotobūdiņa  - Kas tas īsti ir? Mūsu Fotobūdiņa ir unikāls projekts - mēs esam apvienojuši tehnoloģiju ar augstas kvalitātes tradicionālo fotogrāfiju uzņemšanu; tehnoloģiskas idejas ar māksliniecisku dvēseli.

Tā ir pārvietojama studija modernā korpusā. Smilebox automātiski uzņem secīgus fotoattēlus. Visas fotogrāfijas tiek uzreiz attēlotas un var tikt ērti izdrukātas, izmantojot skārienjutīgu ekrānu.  Fotobūdiņa ir pilnībā mobila un mūsu komanda parūpēsies, lai tā darbotos nevainojami visu pasākuma laiku. Smilebox izskatīsies lieliski jūsu pasākumā!Viss, kas jums nepieciešams ar Smilebox, ir smaids un labs garastāvoklis. Vienkārši stāviet iepretim mūsu kabīnei, smaidiet, pieskarieties ekrānam un 30 sekunžu laikā saņemiet IZDRUKĀTUS FOTOATTĒLUS.

Nekādu profesionālu fotogrāfu, līdz ar to variet uzvesties kā vēlaties. Jūs varat aplūkot savu seju ekrānā un līdz ar to piekoriģēt savu izskatu.

Jūs izīrējat Smilebox Fotobūdiņu uz noteiktu laiku, kurā varat uzņemt attēlus bez jebkādiem ierobežojumiem.

Smilebox  Fotobūdiņa ir piedāvājums cilvēkiem, kas mīl tradicionālās, izdrukātās fotogrāfijas un labu noformējumu. Tas ir arī vienreizējs suvenīrs - lai atgādinātu par labajiem laikiem. Tā sniedz lielu prieku, jo mūsu komanda nodrošina paštaisītus aksesuārus, kā arī dažādus fonus un attēlu konfigurācijas.

Smilebox nav nepieciešams daudz vietas – tas var tikt izmantos arī mājas ballītē.

Foto kabīnes vēsture

Kā jūs domājat, kāpēc selfiji ir tik ļoti populāri?

Anatols Džosefo un viņa terjers „Photomaton” kabīnē, 1928. - 30. gads

1925. gads – sibīriešu imigrants Anatols Džosefo izgudroja nelielu, aizkarotu kabīni, kas uzņēma četru fotogrāfiju strēmeli bez fotogrāfa palīdzības.   Vēlāk viņš izgudroja „Photomaton”, kas bija automātiska fotografēšanas mašīnas, kas spēja attīstīt 8 fotogrāfiju garu strēmeli 8 minūtēs.

.

Attēls. http://jpgmag.com/blog/2008/05/my-obsession.html

Daudziem pazīstamiem māksliniekiem ir bijusi sava pieredze ar foto kabīnēm. Pirmie mākslinieki, kas izmantoja foto kabīnes bija sirreālisti: Andrē Bretons, Maksis Ernsts, Salvadors Dali, Žaks Prevērs, Reimons Keno, Īvs Tangī, Robērs Desnos, Renē Magrits.

Vērts pieminēt, ka arī Endijs Vorhols foto kabīnē uzņēmis attēlus, kas sešdesmitajos gados bijuši ļoti populāri. Viņš uzaicināja savus draugus uz foto kabīni Brodvejas ielā 47. Daži no šiem attēliem arī tika izmantoti viņa darbos.http://www.inasnapbooth.com/history-of-the-photo-booth.html

Pat Supermens var ieskriet foto kabīnē, kad nav jāizvairās no kriptonīta vai jānovērš draudi uz mūsu planētas Zemes!

Sarkani zābaki un zili legingi?   Neapslēp savu slikto "es".