Fotobūdiņa smilebox padarīs jūsu pasākumu neaizmirstamu! Izpriecājieties!
Iemūžiniet labākos mirkļus uz visiem laikiem..

PASĀKUMS // PASĀKUMA PLĀNOŠANA // PASĀKUMA PAKALPOJUMI // Saliedēšanās pasākums // Ziemassvētku balle // KĀZAS // vecmeitu ballīte // DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTE // BALLĪTE // IZLAIDUMS // Jaungada nakts

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Ļaujiet saviem visiem izbaudīt Fotobūdiņu jau savā nākamajā pasākumā un viņi nespēs beigt runāt par to, cik tas ir bijis aizraujoši. Smilebox ļaus Jūsu viesiem labi pavadīt laiku kopā. Šīs būs lielisks papildinājums jebkurā saliedēšanās pasākumā, izstādē, prezentācijā, ziemassvētku ballē vai karnevālā un iepazīšanās pasākumā. Katrs dalībnieks saņem vienreizējas fotogrāfijas, lai nekad neaizmirstu šo pasākumu.

KĀZAS

KĀZAS

Fotobūdiņa Jūsu kāzu pieņemšanā? Mēs piepildīsim kostīmu kasti ar smieklīgiem aksesuāriem. No ūsām un cepurēm līdz diadēmām un tauriņiem – tie noteikti palīdzēs atslābināties kameras priekšā. Un beigu beigās Jūs saņemsiet lielisku viesu grāmatu – sirsnīgu fotoalbumu ar Jūsu viesu fotogrāfijām un ar roku rakstītiem novēlējumiem.

ĢIMENES PASĀKUMI

ĢIMENES PASĀKUMI

Pārsteidziet draugus savā dzimšanas dienas ballītē vai jubilejā. Aizmūciet no ierastā un padariet savu pasākumu īpašu. Fotogrāfijas ar mūsu paštaisītajiem, unikālajiem aksesuāriem vienmēr ir aizraujošas. Ja tas ir nepieciešams, varam arī sagatavoties īpašai tematiskajai ballītei. Būs tik daudz smieklu. Smilebox to garantē.  Vienkārši sāc pozēt!

CITI PASĀKUMI

CITI PASĀKUMI

Ja Jums rodas citas idejas par to kā mēs varētu papildinātu Jūsu pasākumu ar mūsu Smilebox Fotobūdiņi, vienkārši dodiet mums ziņu. Mēs darīsim visu iespējamo, lai paveiktu visu tieši tik lieliski kā Jūs to esat iedomājušies. Varbūt: izlaiduma, vecpuišu, Helovīna vai jaungada ballītē vai Līgo svētkos? Ar nepacietību gaidām jūsu idejas.

NESEN NOTIKUŠIE PASĀKUMI

blog-post

See photos

wedding

blog-post

See photos

Bigbankevent

blog-post

See photos

ģimenes dienaevent